admin On Sierpień - 19 - 2013

1270466_47559248-e1372355807993

Większość ludzi jest wzrokowcami. Dlatego dla osób zajmujących się publikowaniem i reklamą tak ważne jest dobranie odpowiednich fotografii: takich które przyciągną wzrok i skłonią do zagłębienia się w treść przekazu. Internet jest pełen grafik, jednak korzystanie z większości z nich jest łamaniem prac autorskich. Skąd wziąć zdjęcia, które będą legalne?

Prawa autorskie to nie jedyna przeszkoda. Drugą sprawą jest fakt, że nieraz trudno w sieci o zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, które nie będą kuły w oczy pikselami.

Szanującym cudzą własność i prawo grafikom i wydawcom, wychodzą naprzeciw  banki zdjęć. Oferują one niezliczone fotografie w wysokiej rozdzielczości i jakości. Są to obrazy wygodnie pogrupowane w kategorie tematyczne, dlatego niezależnie od prowadzonej działalności każdy powinien znaleźć coś, co go zadowoli.

Banki zdjęć mają wiele zalet. Pierwszą z nich jest to, że zdjęcia do kupienia są dostępne od ręki, dzięki czemu zyskuje się czas, który przy zlecaniu fotografii jest przeznaczany na wykonanie i obróbkę obrazu. Klient uzyskuje bezpośredni dostęp do grafik, może przebierać i wybierać. Dzięki temu decyzja jest bardziej przemyślana, a efekty w 100% przewidywalne, co nie zawsze jest takie pewne w przypadku wykonywania fotografii od podstaw. Kolejnym atutem banków zdjęć są niskie ceny i mikropłatności, czyniące transakcję nie tylko tańszą niż realizacja tradycyjnego zamówienia, ale przede wszystkim prostszą. Ceny są zróżnicowane w zależności od rozdzielczości, dlatego nie ma mowy o przepłacaniu za fotografię w wysokiej jakości, której w wielu przypadkach nie potrzebujemy.

Bank zdjęć może okazać się dobrą alternatywą zarówno dla osób, które potrzebują fotografii sporadycznie, jak i tych, które korzystają z nich często. Prostota, niskie ceny i szybkość realizacji sprawiają, że praca nad grafiką, stroną, wystrojem wnętrza czy reklamą przebiega sprawniej i bez niespodzianek.

2 Responses so far.

 1. tiny.pl/qzrcw pisze:

  I think this is one of the such a lot important info for me.
  And i am glad studying your article. But want to
  observation on few normal issues, The site
  style is great, the articles is truly great : D. Excellent
  process, cheers

 2. półpasiec pisze:

  Cześć, bardzo dobre informacje są wpisywane w tym serwisie :) mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej. We need it coming on and on!

Zostaw komentarz