admin On czerwiec - 8 - 2010

Forum graficzne Graffika.pl rozpoczyna współpracę z liderem na rynku micro-stock, portalem Fotolia. Przez cały rok począwszy od czerwca 2010 Fotolia będzie sponsorem nagrody w konkursie na Layout Miesiąca. Nagrodę stanowi 30 kredytów o wartości 116 złotych umożliwiających pobieranie zdjęć, wektorów, ilustracji oraz wideo.

Konkurs pozwoli na nagrodzenie utalentowanych projektantów stron internetowych, oraz promocję legalnych źródeł plików kreatywnych, jakim jest Fotolia pozwalająca na zakup zdjęć w cenie już od 2,5 złotego.

W tym miesiącu o kredyty Fotolia można walczyć tworząc Layout strony poświęconej nurkowaniu.

Więcej informacji na stronie konkursu.

To nie wszystkie atrakcje jakie czekają na Was na Graffika.pl. Serdecznie zapraszamy też do wzięcia udziału w elektryzującym konkursie na Layout strony Lubelskiego Oddziału SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich).

Do wygrania bardzo atrakcyjna nagroda – tablet Bamboo Pen.

Bamboo Pen dostarcza nieskończoną liczbę indywidualizacji we wszelkich działaniach na komputerze. Nadaj osobisty, niepowtarzalny charakter swoim mailom, listom, zdjęciom, prezentacjom i innym dokumentom. Z Bamboo Dock można pobrać mnóstwo pożytecznych programów Bamboo Mini, łącznie z pełną wersją ArtRage. Niezależnie od systemu operacyjnego: dzięki Bamboo Pen odblokujesz swą twórczą osobowość.

Więcej szczegółów na stronie konkursu.

Zostaw komentarz