Witamy Was wszystkich na tym portalu poświęconym w szczególności grafice komputerowej oraz szeroko pojętemu webdesign-owi. Strona jest nowa i jej otwarcie nastąpiło na początku kwietnia 2010 roku. Na razie nasz zespół składa się z kilku pasjonatów, ale poprzez dostarczanie Wam wartościowej treści mamy zamiar stale się rozwijać. Materiały prezentowane na portalu będą głównie oparte o nasze własne projekty nad którymi pracowaliśmy.

Tutoriale będą głównie w formie video, gdyż pozwala nam to na przekazanie wam większej ilości wiedzy i informacji a tym samym na większą swobodę w tworzeniu tych materiałów. Część zagadnień będzie przedstawiona tylko w formie pisanej. Na początku planowane są głównie tutoriale z zakresu Photoshopa oraz Illustratora, a wraz z rozwojem portalu także pozostałe programy z pakietu Adobe. W planach mamy także kodowanie przygotowanych w tutorialach layout-ów stron.

Na e-tutorial.pl będą się pojawiać głównie tutoriale „krótkie” i „długie”. Tutoriale „krótkie” to np. tworzenie ikony na potrzeby serwisu, jak umieścić logo na T-shirt-cie, obróbka zdjęcia. Natomiast tutoriale „długie” to np. cały przepływ pracy (workflow) podczas budowania layoutu – stworzenie projektu graficznego strony internetowej lub projektu drukowanego.

Postaramy się dostarczać w Wasze ręce tutoriale o najwyższej jakości, ale musimy zaznaczyć że jesteśmy pasjonatami i robimy to w wolnym czasie. Przekonajcie się sami czy materiały na naszej stronie odpowiadają waszym oczekiwaniom.


Jeżeli uważacie, że to co znajduje się na tej stronie jest wartościowe i chcielibyście współpracować – napiszcie do nas. Wszelkie pomysły, propozycje i oferty współpracy będą z chęcią rozpatrzone. Piszcie na adres: info@e-tutorial.pl


Comments are closed.