admin On kwiecień - 10 - 2010

Każda osoba interesująca się grafiką komputerową ma czasami ochotę porozmawiać o swoich pracach, posłuchać rad, krytyki i pochwał innych osób. Idealnym miejscem na realizowanie takich potrzeb jest forum graficzne Graffika.pl.

Forum to powstało 12 grudnia 2008 roku i od tego czasu prężnie się rozwija. Każdy użytkownik, zarówno nowo zarejestrowany, jak i obyty z życiem forum, czuł się dobrze w tym gronie i nie wstydził swoich prac, nawet jeśli dopiero się uczy. Graffika.pl to forum nie tylko dla profesjonalistów, ale i tacy są tam mile widziani.

Forum to różni się od innych for graficznych z którymi większość z Was miała styczność. Na graffika.pl stawiają przede wszystkim na unikatowość. W trosce o wygodę internautów powstały autorskie systemy zarządzające konkursami i pojedynkami. Są one w pełni zautomatyzowane, a korzystanie z nich jest dziecinnie proste. Każdy, nawet nowo-zarejestrowany użytkownik może brać i nich udział i wygrywać naprawdę atrakcyjne nagrody (m. in. magazyn Computer Arts). Ponadto forum zdobi zaprojektowany na jego potrzeby styl. Stworzony został on od podstaw i nie jest oparty na żadnym istniejącym już szablonie.

Konkursy i pojedynki to nie jedyne modyfikacje napisane na potrzeby graffika.pl. Na forum możecie także przeglądać i walczyć o pierwsze miejsce w rankingu grafików, dodać się na mapę użytkowników, tworzyć razem z resztą użytkowników forumową ścianę (forumowy odpowiednik worma).

Forum jest otwarte na wszystkie propozycje mogące je usprawnić i urozmaicić.

e-tutorial.pl ma na forum graffika.pl status VIP-a i prezentujemy tam nasze tutoriale.

Serdecznie was zapraszamy do odwiedzenia forum graficznego graffika.pl !

One Response so far.

  1. groverr pisze:

    Zapraszam na full-inspiration.com

Zostaw komentarz